Predaj rýbThermal Park Vrbov

Vrbovský sumček je chovaný v našich lovných kanáloch bez použitia medikamentov, dezinfekčných prostriedkov a akejkoľvek chémie v prvotriednej kvalite. Dôraz je kladený na čerstvosť a preto je sumček iba na objednávku od nás z chovu priamo k vám na tanier. Mäso sumčeka je gastronomickou špecialitou a je vyhľadávaný najmä kvôli vysokej kvalite mäsa, nízkemu obsahu tuku a vysokému obsahu bielkovín, ktorý ocenia športovci pri raste svalovej hmoty alebo aj dámy, ktoré držia diétu. Vysoký obsah omega 3 a 6 mastných kyselín, znižuje cholesterol v krvi a navyše mäso sumčeka je bez rybieho zápachu s minimom kostí, ktoré si zamilujú aj deti

4,50 €/Kg

Jeho pôvodným domovom sú turecké rieky a taktiež jazerá a močiare v Afrike a v Malej Ázii. Teplotu trvale pod 15 °C neznesie, preto sa vo voľnej prírode v našich končinách ani nevyskytuje. Má osem fúzov a najviac obľubuje vodu s teplotou 25-33 °Celzia a čiastočne je schopný prijímať kyslík aj priamo z ovzdušia. Vďaka geotermálnej vode sa nášmu sumcovi darí aj v našich chovných kanáloch a čerstvú rybu si môžete zakúpiť priamo u nás.

Mäso zo sumčeka sa hodí na pečenie, dusenie aj vyprážanie. Skvele chutí v klasickom trojobale, pivnom cestíčku či bylinkovej kruste. Filety možno tiež grilovať.

 

 

 Objednávku je nutné si rezervovať vopred na

t.č. +421 52/426 12 33

Geotermálna voda so silou prírody z hĺbky 1742 a 2502 m...
Novinky z nášho Instagramu @thermalparkvrbov

Zasielanie noviniek

Zaregistrujte sa a naše novinky Vám už neuniknú

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk Thermal parku Vrbov. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte našej stránky.
Odoslať

Thermal park Vrbov otvorený od 11.júna 2021

 

OTVÁRACIA DOBA od 1.7. do 15.9.- od 9.00 do 22.00 hod.

COVID OPATRENIA: Platné opatrenia pre región Kežmarok nájdete TU

Aktuálne spustené bazény:

DNES K DISPOZÍCII VŠETKY BAZÉNY OKREM  DETSKÉHO BAZÉNU 1,DETSKÉHO BAZÉNU PRI TOBOGÁNE A od 17.00 hod PLAVECKÉHO BAZÉNU

 

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s využívaním súborov cookies.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM