Predaj rýbThermal Park Vrbov

Vrbovský sumček je chovaný v našich lovných kanáloch bez použitia medikamentov, dezinfekčných prostriedkov a akejkoľvek chémie v prvotriednej kvalite. Dôraz je kladený na čerstvosť a preto je sumček iba na objednávku od nás z chovu priamo k vám na tanier. Mäso sumčeka je gastronomickou špecialitou a je vyhľadávaný najmä kvôli vysokej kvalite mäsa, nízkemu obsahu tuku a vysokému obsahu bielkovín, ktorý ocenia športovci pri raste svalovej hmoty alebo aj dámy, ktoré držia diétu. Vysoký obsah omega 3 a 6 mastných kyselín, znižuje cholesterol v krvi a navyše mäso sumčeka je bez rybieho zápachu s minimom kostí, ktoré si zamilujú aj deti

4,50 €/Kg

Jeho pôvodným domovom sú turecké rieky a taktiež jazerá a močiare v Afrike a v Malej Ázii. Teplotu trvale pod 15 °C neznesie, preto sa vo voľnej prírode v našich končinách ani nevyskytuje. Má osem fúzov a najviac obľubuje vodu s teplotou 25-33 °Celzia a čiastočne je schopný prijímať kyslík aj priamo z ovzdušia. Vďaka geotermálnej vode sa nášmu sumcovi darí aj v našich chovných kanáloch a čerstvú rybu si môžete zakúpiť priamo u nás.

Mäso zo sumčeka sa hodí na pečenie, dusenie aj vyprážanie. Skvele chutí v klasickom trojobale, pivnom cestíčku či bylinkovej kruste. Filety možno tiež grilovať.

 

 

 Objednávku je nutné si rezervovať vopred na

t.č. +421 52/426 12 33

Geotermálna voda so silou prírody z hĺbky 1742 a 2502 m...
Novinky z nášho Instagramu @thermalparkvrbov

Zasielanie noviniek

Zaregistrujte sa a naše novinky Vám už neuniknú

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk Thermal parku Vrbov. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte našej stránky.
Odoslať

Termálne kúpalisko Vrbov

OZNÁMENIE.

Oznamujeme našim návštevníkom, že na základe rozhodnutia ÚVZ je naše termálne kúpalisko od 15.10.2020 do odvolania zatvorené.

Bližšie informácie nájdete na našej web stránke:

https://www.termalnekupalisko.com/aktualne-spustene-bazeny-a-covid-opatrenia/

Z dôvodu COVID opatrení sú rezervácie ubytovania zastavené do odvolania.

Team TP VRBOV

 

 

 

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s využívaním súborov cookies.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM