Predaj rýbThermal Park Vrbov

Vrbovský sumček je chovaný v našich lovných kanáloch bez použitia medikamentov, dezinfekčných prostriedkov a akejkoľvek chémie v prvotriednej kvalite. Dôraz je kladený na čerstvosť a preto je sumček iba na objednávku od nás z chovu priamo k vám na tanier. Mäso sumčeka je gastronomickou špecialitou a je vyhľadávaný najmä kvôli vysokej kvalite mäsa, nízkemu obsahu tuku a vysokému obsahu bielkovín, ktorý ocenia športovci pri raste svalovej hmoty alebo aj dámy, ktoré držia diétu. Vysoký obsah omega 3 a 6 mastných kyselín, znižuje cholesterol v krvi a navyše mäso sumčeka je bez rybieho zápachu s minimom kostí, ktoré si zamilujú aj deti

4,50 €/Kg

Jeho pôvodným domovom sú turecké rieky a taktiež jazerá a močiare v Afrike a v Malej Ázii. Teplotu trvale pod 15 °C neznesie, preto sa vo voľnej prírode v našich končinách ani nevyskytuje. Má osem fúzov a najviac obľubuje vodu s teplotou 25-33 °Celzia a čiastočne je schopný prijímať kyslík aj priamo z ovzdušia. Vďaka geotermálnej vode sa nášmu sumcovi darí aj v našich chovných kanáloch a čerstvú rybu si môžete zakúpiť priamo u nás.

Mäso zo sumčeka sa hodí na pečenie, dusenie aj vyprážanie. Skvele chutí v klasickom trojobale, pivnom cestíčku či bylinkovej kruste. Filety možno tiež grilovať.

 

 

 Objednávku je nutné si rezervovať vopred na

t.č. +421 52/426 12 33

Geotermálna voda so silou prírody z hĺbky 1742 a 2502 m...
Novinky z nášho Instagramu @thermalparkvrbov

Zasielanie noviniek

Zaregistrujte sa a naše novinky Vám už neuniknú

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk Thermal parku Vrbov. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte našej stránky.
Odoslať

Prevádzka dočasne uzatvorená

Milí návštevníci,

pripravujeme pre Vás otvorenie termálneho kúpaliska v súlade s nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva SR.

O termíne Vás budeme vopred informovať.

Dovoľujeme si oznámiť všetkým klientom, ktorí majú darčekové poukazy do termálneho kúpaliska VRBOV s platnosťou v mesiacoch jún-júl 2020, že termálne kúpalisko bude darčekové poukazy akceptovať do konca roku 2020.
 
Za pochopenie ďakujeme!

 

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s využívaním súborov cookies.
Viac informácií o cookies.
SÚHLASÍM